HAKKIMIZDA

WEB PSİKOTERAPİ

Web Psikoterapi, zaman ve mekanda esneklik sağlayarak online terapi hizmeti sunar. Uzman Psikolog ve Psikoterapistler tarafından danışanların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir ve bünyesindeki bir çok uzman psikoloğa karşılıklı planladığınız zaman içinde ulaşabilmenizi sağlar. Tüm görüşmeler psikolog ve danışanı arasında online olarak gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz video konferans seçeneği ile kolayca terapiye başlayabilir, psikolojik destek alabilirsiniz.

Web Psikoterapi ile yola çıkarak, ülkenin en iyi üniversitelerinden mezun ve alanında yıllarca deneyim biriktirmiş uzman psikologlar ile çalışmak ve danışanın ihtiyacı olan terapiyi sürecini  belirleyebileceksiniz.

Doğru yol haritasını çizmeyi ruh sağlığı alanında oldukça önemsiyoruz. Misyonumuz ve öncelikli hedefimiz; bir psikoterapi merkezine yakın olmayan, yaşadığı yerde kendisine yardımcı olabilecek iyi bir uzman psikoloğa ulaşamayan, ruhsal kısıtlamalar sebebiyle (panik atak, fobiler gibi) bir uzmana gidemeyen, yoğun iş temposu nedeniyle kısıtlı zamanı olan veya yurtdışında yaşayıp anadilinde veya kendini en iyi ifade ettiği dilde online terapi imkanına ulaşmak isteyen bireylere kaliteli psikoterapi  hizmeti sunmaktır. 

webpsikoterapi (4)
webpsikoterapi (10)
webpsikoterapi (9)